اعزام نیروی کار به کشور اتریش

اعزام نیروی کار به کشور اتریش

اعزام نیروی کار به کشور اتریش

کشور اتریش حدود ۸ میلیون نفر جمعیت داشته و کشوری خوش آب و هوا است.
نرخ بیکاری در این کشور حدود ۵ درصد بوده و حداقل حقوق ماهیانه حدود ۲۷۰۰ یورو میباشد.
دانشجویان کشور اتریش اجازه کار پاره وقت را خواهند داشت و پس از اتمام تحصیلات می توانند اقامت خود را به منظور کاریابی بین ۶ ماه الی ۱ سال تمدید نمایند.

از جمله مهمترین صنایع کشور اتریش میتوان صنایع مواد غذایی، ماشین آلات و فولاد سازی، صنعت الکتریک و شیمی و اتومبیل سازی و چوب و کاغذ را نام برد.تخصص های موردنیاز برای مشاغل در کشور اتریش رشته های دندان پزشکی روانپزشکی مهندس نرم افزار، تکنسین و مهندس مکانیک، مهندس مکاترونیک، مهندس IT، تکنسین و مهندس برق، پرستاری و روانپزشکی و … میباشد.

اعزام به اتریش

اخذ ویزای کار جهت اعزام به کشور اتریش به دو طریق امکان پذیر است.
۱. در روش اول به اتباع خارج از اتحادیه اروپا اجازه کار و اقامت کمتر از یکسال داده خواهد شد. جهت اخذ این نوع ویزا فرد متقاضی میبایست یک پیشنهاد شغلی و دعوتنامه از سوی کارفرمایی معتبر در این کشور داشته باشد. برای اخذ این نوع ویزا دارابودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس الزامی است. در این روش فرد متقاضی پس از ۳ سال کار و پرداخت مالیات به دولت اتریش میتواند اقامت دائم دریافت نماید.

۲. در روش دوم برای اعزام به کشور اتریش در صورت اخذ ۷۰ امتیاز از مجموع ۱۰۰ امتیاز بر اساس تحصیلات، سن، سابقه کاری و زبان به فرد اجازه داده خواهد شد به مدت ۶ ماه وارد خاک اتریش شده و به جستجوی کار بپردازد. پس از یافتن کار و بستن قرارداد و طی مراحل قانونی به فرد کارت اقامت Red White Red (قرمز سفید قرمز) داده خواهد شد. پس از اخذ این کارت فرد متقاضی می تواند خانواده خود را همراه ببرد.

اگر متقاضی پیشتر بلوکارت اتحادیه اروپا را دریافت کرده باشد برای وی کارت قرمز سفید قرمز پلاس صادر خواهد شد. صدور بلوکارت به یافتن شغل مورد نظر بستگی دارد.این کارت نسبت به ویزای کار در اتریش شرایط بهتری را خواهد داشت.

در اینصورت متقاضی حتی بدون حمایت از سوی کارفرما می تواند جهت کاریابی در کشور اتریش اقدام کند.

بلوکارت نسبت به ویزای کار در اتریش شرایط بهتری را خواهد داشت.

در اینصورت متقاضی حتی بدون حمایت از سوی کارفرما می تواند جهت کاریابی در کشور اتریش اقدام کند.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با موسسه کاریابی تندکار که با مجوز رسمی از وزارت کار فعالیت میکند تماس بگیرید.
۰۱۳۹۱۰۰۴۰۵۵

اتریش
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
این فیلد را پر کنید
فهرست