شرایط اعزام نیروی کار به کشورهای اسکاندیناوی

شرایط اعزام نیروی کار به کشورهای اسکاندیناوی

شرایط پذیرش و اعزام نیروی کار به کشورهای اسکاندیناوی

گروه پرستاری و پیرا پزشکی :

 1. حداکثر سن ۵۰ سال.
 2. داشتن حداقل مدرک کارشناسی در هر یک از رشته های پرستاری، بیهوشی و… و سابقه کاری مرتبط.
 3. توانایی مکالمه به زبان انگلیسی (داشتن مدرک زبان الزامی نمی باشد ولی کارجو جهت شروع به کار در رشته تخصصی خود باید دوره های زبان کشور مقصد را که تقریبا رایگان می باشد را بگذراند)
 4. موفقیت در مصاحبه در صورت نیاز.

فرآیند اعزام :

 1. ثبت نام، مشاوره شغلی و پذیرش متقاضی در صورت واجد شرایط بودن.
 2. انعقاد قرارداد و پرداخت مبلغ ۵۰۰ یورو به کاریابی بین المللی تندکار در داخل ایران توسط متقاضی جهت تائید اولیه مدارک مورد نیاز، تطبیق و بررسی اولیه مدارک تحصیلی، اصلاح رزومه، مصاحبه زبان و هماهنگی های لازم جهت مصاحبه با کارفرما در صورت نیاز. (قسط اول)
 3. تطبیق و ارزشیابی مدارک تحصیلی و کاری.
 4. موفقیت در مصاحبه در صورت نیاز.
 5. حداقل حقوق دریافتی در رشته های پرستاری ۶۵۰۰ یورو می باشد.
 6. در صورت تمایل همسر کارجو جهت درخواست و اخذ ویزای کار مجزا ۴۰٪ مبلغ کل قرارداد را طبق قوانین وزرات کار، تعاون و رفاه اجتماعی (حداکثر ۲۶۰۰ یورو) مطابق نحوه پرداخت کارجو به کاریابی بین المللی تندکار پرداخت خواهد گردید.

نکات مهم :

حق الزحمه کاریابی، حقوق پایه کشور مقصد بدون کسر مالیات می باشد.
در صورت عدم دریافت ویزا توسط کاریابی، تمامی مبالغ اخذ شده عودت داده خواهد شد.

شرایط کار پرستاران در دانمارک شرایط کار پرستاران در نروژ

 1. متقاضیانی که دارای مدرک زبان نیستند در صورت تمایل می توانند ثبت نام نموده و در حین انجام فرآیند کار، خود را به سطح مورد نیاز برسانند.
 2. شغل یافت شده طبق قوانین مرتبط با رشته تحصیلی کارجو می باشد.
 3. امکان همراهی و ملحق شدن همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال در بدو ورود وجود داشته در صورت اینکه متقاضی قبل از صدور ویزای کار انصراف دهد ۱۰٪ از مبلغ حقوق دریافتی همراه با هزینه های انجام شده در کشور ایران و کشور مقصد بر اساس اسناد و مدارک را باید به کاریابی بپردازد. (موارد فوق در صورت در خواست ویزای کار همراه نیز صادق می باشد.)
 4. شایان ذکر است از کارجو به جز هزینه ۶۵۰۰ یورو هیچ هزینه ای دریافت نخواهد شد و سایر هزینه های سفارتی و ترجمه و خدماتی در کشور مبدا و مقصد به عهده کارجو می باشد.
 5. مبلغ باقی مانده برای متقاضی قسط بندی شده و در ابتدای انعقاد قرارداد به صورت چک و امانت تا زمان اجرا شدن شرایط قرار داد دریافت خواهد شد.

شرایط کار پرستاران در سوئد شرایط کار پرستاران در فنلاند

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با موسسه کاریابی بین المللی تندکار که با مجوز رسمی و زیر نظر وزارت کار درحال فعالیت می باشد تماس بگیرید.
۰۱۳۹۱۰۰۴۰۵۵

سوئد
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
این فیلد را پر کنید
فهرست